20. 7. 2013 - Všechny byty prodány
Pouhý rok po kolaudaci jsme prodali poslední byt projektu Kejřův Park. Na tento velmi úspěšný projekt navazuje druhá etapa, která opět nabízí jedinečné bydlení v přírodě.


1. 2. 2013 - Poslední byty k prodeji!
Pouhých sedm měsíců po kolaudaci a dokončení projektu je prodáno 95% bytů. Při současných podmínkách na trhu nemovitostí jde o důkaz kvality projektu Kejřův park. Navazující druhá etapa má všechny předpoklady na tento úspěch navázat.
Aktuality


1. 11. 2012 - První místo v soutěži Realitní projekt roku!
Kejřův Park se v hlasování odborné poroty umístil na prvním místě prestižního klání o nejlepší projekt roku! Opět tak prokázal své kvality v konkurenci nejkvalitnějších a nejzajímavějších projektů svého druhu v celé Praze 9.
Aktuality


1. 8. 2012 - Kejřův Park jde do finále
V areálu probíhají poslední úpravy staveb a dokončování zelených ploch. Dětské hřiště a hřiště na minigolf jsou plně osazena mobiliářem a čekají na první malé návštěvníky. V průběhu srpna dojde ke zprovoznění veškerých systémů a odstranění nedodělků. Koncem léta si budou první byty přebírat jejich noví majitelé.
Aktuality Aktuality


28.6.2012 - Kolaudace
Úřad městské části Praha 8 vydal kolaudační souhlas pro bytové domy Kejřův park. V současné době probíhají dokončovací práce a poslední úpravy okolí. Zároveň pokračuje revitalizace Hořejšího rybníka a zemní práce v nově vznikajícím parku.
Aktuality


25.6.2012 - Dokončovací práce
V současné době probíhají poslední dokončovací práce uvnitř objektů (kompletace zbývajících koupelen, dveří a podlah). Zároveň byly zahájeny dokončovací práce venku (předzahrádky, oplocení, příjezdové komunikace, vrátnice). V nejbližší době pak bude osazeno dětské hřiště a minigolf a dojde k definitivním úpravám zeleně.
Aktuality


1.6.2012 - Poslední den otevřených dveří před kolaudací
Navštivte dne 23.6.2012 od 11.00 do 17.00 hodin den otevřených dveří a prohlédněte si nové byty těsně před kolaudací. Můžete si projít nejen vzorový byt, ale i již téměř dokončené byty v našem jedinečném projektu. Navíc pro Vás stále máme slevy až 450.000 Kč na vybrané byty!
Aktuality


1.4.2012 - Vzorový byt otevřen
Otevřeli jsme pro Vás nový vzorový byt v budově B. Byt je plně vybaven a při návštěvě tak získáte jasnou představu o tom jak může váš budoucí byt vypadat. Případnou prohlídku si, prosím, domluvte na tel. 739 028 877. Byt byl vybaven ve spolupráci s vybranými dodavateli, u kterých našim klientům garantujeme výrazné slevy na vybavení bytu. Seznam dodavatelů naleznete v sekci kontakty.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


19. 3. 2012 - Otevření vzorového bytu
dne 31. 3. 2012 od 11.00 do 17.00

Navštivte den otevřených dveří a prohlédněte si nově otevřený vzorový byt, který jsme zařídili tak, abyste si mohli udělat reálnou představu o bydlení v Kejřově Parku. Naši prodejci Vás provedou celou stavbou a ukážou rozestavěné byty. V okolí uvidíte nově vznikající park a probíhající revitalizaci rybníka. Navíc můžete získat mimořádnou slevu až 100.000 Kč i na již zlevněné byty.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


1.2.2012 - Revitalizace okolí Kejřova Parku začíná!
Společnost Star Group ve spolupráci s odborem ochrany prostředí MHMP začala s budováním parku v oblasti mezi Rokytkou a mlýnským náhonem. Cílem revitalizace je vytvořit zde vyvýšenou louku s roztroušenou vegetací a obnovit vodní plochu z pozůstatku původního koupaliště. Vznikne tak zcela nový park přímo okny nových bytů.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


21.11.2011 – Realitní projekt roku – stříbrná medaile!
Kejřův Park získal vynikající 2. místo v kategorii "Cena odborné poroty" v rámci Prahy 9. Tohoto úspěchu si velmi ceníme, protože dokazuje kvality našeho projektu, zvlášť vzhledem k faktu, že členy hodnotící poroty byli přední odborníci na reality včetně renomovaných architektů. 
Aktuality


15.-20.11.2011 – infostánek v Centru Černý Most
Srdečně vás zveme do Centra Černý Most k návštěvě prezentačního stánku projektu Kejřův Park. Zde se od našich prodejců dozvíte veškeré podrobnosti o možnostech bydlení v této neobyčejné lokalitě. Během akce můžete získat mimořádnou slevu až 600 000 Kč na vybrané byty.
Aktuality Aktuality Aktuality


4.10.2011
Všech pět rozestavěných budov bylo zapsáno do katastru nemovitostí a každé budově bylo přiděleno samostatné parcelní číslo.
Aktuality


1.9.2011 – Den otevřených dveří
dne 10.9.2011 od 10 do 18 hod.

V souvislosti s dokončením skeletu budov pořádáme první DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přijďte se přesvědčit o výjimečnosti našeho projektu a prohlédnout si okolní přírodu. Čeká na vás zábavný program pro děti, komplexní informace o projektu včetně podkladů pro revitalizaci rybníka a vytvoření nového parku, možnost návštěvy vzorového bytu a především šance rezervovat si byt se SLEVOU až 10% právě v tento den.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


8. 8. 2011 – Kejřův Park byl vybrán do soutěže o Realitní projekt roku 2011!
Do této prestižní soutěžě, která proběhne pod záštitou Hospodářské komory ČR a České komory realitních kanceláří, byl nominován i projekt Kejřův Park. Kromě hlavního ocenění Realitní projekt roku 2011 (Absolutní vítěz) se budou udělovat ještě tituly Cena odborné veřejnosti, Absolutní vítěz architektů a Pražský Realitní projekt roku 2011. Oceněny budou i nejlepší projekty jednotlivých pražských městských částí. Více zde


13.7.2011 – Vysočanská radiála bude zprovozněna do konce roku 2011!
K zásadnímu propojení Pražského okruhu, rychlostní silnice R10 a Letňan dojde ještě ke konci tohoto roku zprovozněním tzv. Vysočanské radiály. Následně začně platit zákaz vjezdu kamionů a automobilů nad 7,5 tuny do ulic Průmyslové, Kbelské a Poděbradské. Tím se značně sníží dopravní, hluková a emisní zatěž celého Hloubětína a přilehlého okolí projektu Kejřův park.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


24.5.2011 – Prodejní kancelář otevřena 7 dní v týdnu
Nyní můžete nově navštívit prodejní kancelář se vzorkovnou i o víkendech a to pravidelně mezi 11.-17. hodinou. Zde se můžete blíže seznámit s projektem Kejřův park a osobně navštívit místo budoucí výstavby. Naši prodejci Vám zde ochotně poskytnou veškeré informace.


10.5.2011 – Revitalizace Hořejšího rybníka a blízkého okolí
Projekt revitalizace hořejšího rybníka a přilehlého okolí získal územní rozhodnutí. Vše nasvědčuje tomu, že práce na odbahnění rybníka, úpravě okolních břehů a koryta Rokytky začnou ještě v tomto roce. Developer zároveň intenzivně pracuje na přípravě revitalizace pozemků v jížní části projektu mezi náhonem a Rokytkou kde by v budoucnu mohla vzniknout další přírodní odpočinková zona. Podrobnější informce o obou projektech revitalizace zístákte u prodejce LEXXUS.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


15.3.2011 – Otevření vzorkovny
V prostorách naší prodejní kanceláře jsme otevřeli novou vzorkovnu, kde Vám ochotně poskytneme podrobné informace o standardních materiálech projektu a kde si můžete prohlédnout a vybrat do svého nového bytu obklady, dlažby, podlahy či vnitřní dveře.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


1.3.2011 – Základová deska
Armování základové desky bylo dokončeno v únoru. Nyní s ustupujícími mrazy postupně probíhá betonáž podkladových vrstev a následně základové desky.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


20.1.2011 – Zakládání stavby
V průběhu ledna byly dokončeny zemní práce a odtěžení zeminy. Generální dodavatel již začal se zakládáním samotné stavby. V současné době dochází k vrtání více než 200 pilotů a k jejich betonáži.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


3.12.2010 – Prezentace v Galerii Harfa
Až do Vánoc můžete navštívit náš stánek v nově otevřeném obchodním centru Galerie Harfa v Praze 9. Zde si můžete prohlédnout trojrozměrný model lokality, video, vizualizace a získat od našich prodejců podrobné informace o jednotlivých bytech.
Aktuality Aktuality Aktuality


1.11.2010 – Výstavba zahájena
Stavební pozemek byl 1.11.2010 předán zhotoviteli a stavební práce se rozběhly naplno. To vše v rekordním čase dvou měsíců od zahájení prodejů. Projekt tak již dostává pevné a reálné základy. Všech pět bytových domů se staví zároveň a budou dokončeny na konci roku 2012.
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


20.10.2010 – Podrobná prohlídka lokality v golfovém autíčku
Při prohlídce pozemků pro budoucí výstavbu je Vám k dispozici golfové autíčko s řidičem a prodejcem v jedné osobě. Můžete si tak pohodlně a bez námahy prohlédnout každý kout areálu, kde bude stát náš neobyčejný projekt, stejně jako všechny krásy bezprostředního okolí.
Aktuality Aktuality Aktuality

11.10.2010 – Nemusíte chodit za námi, my přijedeme za Vámi
Pokud nemáte čas navštívit naši prodejní kancelář, sdělte nám, kdy a kde se s námi chcete sejít a my přijedeme až k Vám a dopravíme Vás přímo na místo výstavby, do naší nově otevřené prodejní kanceláře, kde Vám podrobně představíme projekt Kejřův Park.


13.9.2010 – Otevření prodejní kanceláře
V areálu uspěšně dokončeného projektu Kejřův Mlýn na adrese K náhonu 2 v Praze 9 bude otevřena nová prodejní kancelář, kde se můžete blíže seznámit s projektm Kejřův park a osobně navštívit místo budoucí výstavby. Naši prodejci Vám ochotně poskytnou veškeré informace ve všedních dnech mezi 11 a 19 hodinou. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality


11.9.2010 – Výstava a dětský den v Galerii Fénix
V sobotu od 11 hodin Vás srdečně zveme na výstavu o proměnách krajiny a životního prostoru Prahy 9 a s ní spojený Dětský den.
V rámci akce uvidíte sérii fotografií projektů Kejřův Mlýn a Kejřův Park, dokumentující pozitivní proměnu zanedbaných oblastí Prahy 9 v krásné prostředí plné života.
Pro Vaše děti jsme připravili bohatý doprovodný program s řadou atrakcí.

Aktuality Aktuality


1.9.2010 – Zahájení prodeje
Dnešním dnem jsme oficiálně zahájili společně se společností Lexxus prodej 53 bytů v budovách D a E. Zároveň nabízíme pro prvních 10 zájemců cenové zvýhodnění v podobě 6% slevy z ceny bytu. Využijte této časově omezené nabídky a informujte se o zaváděcích cenách u našeho prodejce.
Aktuality Aktuality Aktuality


24.8.2010 – Stavební povolení na budovu E
Městská část Praha 9 vydala poslední potřebné povolení na výstavbu projektu Kejřův park, které 24.8.2010 nabylo právní moci.
Aktuality


1.5.2010 – Cyklostezka – skvělá rekreace, příjemná doprava
V bezprostřední blízkosti Kejřova parku vede cyklistická trasa, která vám bude sloužit nejen k rekreaci, ale také jako zdravý a ekologický způsob dopravy po Praze. Nová část v Hloubětínském lesoparku navázala na již existující stezky na severu a jihu a vytvořila přes 3 km dlouhou trasu, po níž se snadno a bezpečně dostanete do Libně, Troji, Kyjí, Počernic i centra města. 

Více informací zde
Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality Aktuality

Přejít na 2. etapu